Самоврядування

 

 

infsamovr

photo5224372011420201257

Час підбивати підсумки нашого гімназійного життя за перший семестр. Звісно, через різні обставини цей семестр був незвичайним для всіх. На жаль, карантині обмеження внесли свої корективи, але незважаючи на перешкоди, ми, як Учнівська рада гімназії, намагалися урізноманітнити наше гімназійне життя. Дуже сподіваємося, що у нас вийшло. А тепер, давайте пригадаємо, які ж заходи ми провели за цей час.
Традиційне свято «День знань» Цього року, це свято відбулося не для всіх ,але атмосферу першого навчального дня учні відчули. Ура не забувала і про виховні заходи, тому були проведені квести на актуальні теми, наприклад "Правила дорожнього руху" для учнів перших курсів, для учнів третіх курсів - квест "Короновірус".
Для першокурсників було влаштовано одну з найважливіших подій навчання в гімназії - посвята в гімназисти.
До усіх свят, ми намагалися підготуватися якнайкраще, тому ми і робили разноманітні фотозони, прикрашали зали до Свята Осені, до Дня Святого Миколай і Нового Року!Долучали і вчителів, і учнів до привітання, а саме: знімали відеопривітання на день учителя, до дня толерантності, до дня Гідності, вітали воїнів АТО з днем Захисника України . Останній місяць був дуже насиченим, працювала пошта Святого Миколая. А ще важливою подією в нашій гімназії, стало вперше проведення конкурсу "Містер та Міс Гімназії", в якому взяли участь 18 гімназистів.
А взагалі, ми намагалися прикрасити наше буденне гімназійне життя та додати трохи святкової атмосфери. Саме тому, у нас започаткувалася традиція щоп’ятниці вмикати музику і створювати чудовий настрій.
Не забула учнівська рада і про благодійність: сто кілограмів корму для тварин було зібрано для притулку наших четвероногих друзів.
Сподіваємося, що за цей семестр ви не сумували. З прийдешнім Новим Роком! Далі більше!
З любов'ю,
Ваша Ура

 

Новые игры Alawar.