11.07.2022

 Наші призери МАН

Вітання юним дослідникам відділення філософії та суспільствознавства - переможцям фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту! Пишаємося вами!

ІІ місце:

Левчук Владислав Сергійович, учень 11 класу Навчально-виховного комплексу № 167 з поглибленим вивченням німецької мови міста Києва;

Усатюк Нікіта Андрійович, учень 11 класу Приватного підприємства «Спеціалізована школа «Тріумф» міста Києва;

Ковалевська Валерія Ігорівна, учениця 11 класу гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов міста Києва.

ІІІ місце:

Кальніченко Тимофій Костянтинович, учень 11 класу гімназії № 257 «Синьоозерна» міста Києва.

А ознайомитися з усіма нашими "золотими" переможцями Конкурсу-2022 ви можете ось тут: https://www.facebook.com/1606280346300568/posts/pfbid024LiWYwtmeMNX4uJvfQHXBWeGwS9T1dm3bvzMGE6Fi6vqTskjBLE5p6ZXPdKSBfozl/?d=n

І нехай ці перемоги стануть початком ваших успіхів у тій справі, яка для кожного з вас стане справою життя!

04.07.2022

 Ми у журналі «Дніпро»

Вийшов такий довгоочікуваний та унікальний за всю свою історію номер журналу "Дніпро". У ньому зібрано унікальну прозу, поезію та малюнки маленьких українців, де кожен із них розповідає про біль за свою неньку Україну, але з великою та сталевою вірою в перемогу.

Вітаємо учнів 2 курсу 1 групи Олександра Грищенка та Владислава Убізького, ученицю 7 курсу 3 групи Софію Шахову з публікацією власних творів! Учителька – Оксана Міщенко.

dnipro journal

24.06.2022

Бажаємо перемоги!

 

Учениця 1 курсу 1 групи Аліса Шевченко пройшла відбірковий тур серед переможців міського етапу та взяла участь у підсумковому всеукраїнському етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

23.06.2022

Вітаємо переможців!!!

 

  • Шевченко Алісу, ученицю 1 курсу 1 групи, за зайняте 1 місце в ІІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  • Пинило Юлію, ученицю 2 курсу 1 групи, за зайняте 1 місце в ІІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
  • Пинило Юлію, ученицю 2 курсу 1 групи, за зайняте 2 місце в ІІІ (міському) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Учитель Оксана Міщенко

 

17.06.2022

Працюємо в тилу

Навчальний рік закінчився, перегорнута ще одна сторінка історії гімназії, але життя продовжується. І сьогодні вчителі продовжують працювати у тилу, плетуть захисні, маскувальні сітки для наших мужніх воїнів, завдяки яким ми можемо спокійно спати. Нас ніхто цьому не вчив, але ми швидко можемо все опанувати, скільки б не було перепон. Друга сітка готова і відправлена на фронт. Ковід. Дистанційка. Війна... Але ми сильна і миролюбна нація! Нас не зламати, і ми непереможні. Миру нам усім,чистого неба, сонця і повернення усіх з передової додому. Бережи всіх нас і нашу країну Господь. Все буде Україна!!!

Подяка усім колегам!!!

Новые игры Alawar.